Beauty Forum Kongres Kosmetyczny 2019

Tegoroczny kongres kosmetyczny Beauty Forum zdecydowanie został zdominowany przez kosmetyki koreańskie. Jak wiadomo wiodą one prym na świecie i są cenione za ich jakość. Zarówno te kolorowe jak i kosmetyka biała. Polskie konsumentki oraz gabinety coraz częsciej wpuszczają je za swoje progi i doceniają ich walory. Oczywiście niezabrakło także pokazów fryzjerskich i kosmetycznych oraz wykładów. 

   

Naszą uwagę zwrócił nowoczesny i piękny autoklaw. 

 

 

Kongres Warsaw Dental Medica Show - 2019

We wrześniu 2019 r. mieliśmy okazję obserwować kongres Warsaw Dental Medica Show w Centrum Targowym Ptak Expo w Nadarzynie. 

Kolejne ciekawe wydarzenie medyczne, w czasie, którego lekarze stomatolodzy mieli okazję zapoznać się zarówno z nowościami z branży stomatologicznej jak i z nowościami medycyny estetycznej. 

Zaprezentowano stomatologiczne zastosowanie LinErase - atelokolagenu. Słuchacze warsztatów mieli okazję zapoznać się z wynikami badań i efektami zastosowania preparatu u pacjentów z atrofią dziąseł. Na warsztacie pokazano także 3 etapowy zabieg na twarz, szyję, dekolt i dłonie. W czasie wykładów Profesor Andrea Corbo wspomniał o innowacyjnych zastosowaniach kolagenu z toksyna botulinowa i innymi stymulatorami jak Radiesse. Na ten temat więcej zostanie powiedziane na najbliższych targach w Łodzi oraz kongresie ICAAM we wrześniu w Warszawie. 

  

Kongres został uświetniony Galą na której wręczono liczne nagrody i występami Lou Bega.

Jednym z ciekawszych wyróżnień było przyznanie nagrody za urządzenie do wydobywania złamanych narzędzi. Wszyscy lekarze uczcili właściciela firmy ogromnymi brawami, gdyż jest to narzędzie niezmiernie ułatwiające im pracę. 

  

 

 

 

 

 

 

 

XXII Kongres ICAAM 2019

Zapraszamy na XXII Kongres ICAAM, który będzie miał miejsce w dniach 26-29.09.19 w Warszawie https://icaam.pl/

W czasie tego kongresu, pośród wielu wspaniałych wykładów i warsztatów będzie można wziąć udział w prezentacji Prof. A. Corbo, który będzie kontynuował temat łączenia produktów Linerase z toksyną botulinową i innymi preparatami. Natomiast firma Lea Vicacy zaprezentuje szereg warsztatów firmy Skintech, prowadzonych przez dr Deprez dotyczących mezoterapii i peelingów chemicznych. 

 

 

 

Kongres Medycyny Estetycznej Rzym 2019 The Future of Well Being

Na tegorocznym kongresie medycyny estetycznej w Rzymie w hotelu Waldorf Astoria nasza redakcja zapoznała sie z najnowszymi trendami w medycynie estetycznej i anti-aging. 

Zdecydowanie prym wiodły takie preparaty jak aminokwasy Sunekos, kolagen Linerase i Handy Plasma IQ firmy Taumed do bezoperacyjnego liftingu oraz Endolifting.  

Obszerniejsze artykuły na temat Linerase i Sunekos przygotujemy po kongresie organizowanym przez Dr A. Ignaciuka - XXII Kongres ICAAM, gdzie przewidziano szereg interesujących wykładów i prezentacji tych produktów, a także nowych zastosowanian i protokołów z zastosowaniem technik mieszanych. 

Do zadań specjalnych zaprezentowano 3 preparaty PB Serum, na worki pod oczami, wiotkość skóry, cellulit, blizny, rozstępy, tkankę tłuszczową - bezpieczne i skuteczne. 

 

Oczywiście była także obecna Ulterapy - terapia HIFU. 

 

  

Nasi partnerzy